Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna Bydgoszcz

Zadbaj o lakier swojego auta

W dobie coraz bardziej miękkich lakierów jakie kładą koncerny motoryzacyjne, aby zaoszczędzić na produkcji, idealną opcją jest zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Chroni ona lakier przed starzeniem się, sokami z drzew, ptasimi odchodami i innymi czynnikami drogowymi. Niestety w Polsce istnieje wiele czynników, które mogą szybko spustoszyć lakier samochodu i odebrać mu salonowy blask. Powłoki ceramiczne również efekty uboczne. Najlepszym efektem ubocznym powłoki ceramicznej jest zachowanie szklistości lakieru, nienagannego blasku. Następnym efektem ubocznym powłoki ceramicznej jest to hydrofobowość lakieru i tak zwane „kropelkowanie” wody na karoserii.

Fabryka Blasku 99 to studio detailingowe, które ma akredytacje dwóch czołowych firm z dwóch krajów

  • Japonia: Kisho
  • USA: Optimum Polymer Technologies

Optimum Polymer Technologies

powłoki ceramiczne Bydgoszcz - OPTNowoczesne powłoki ceramiczne od OPT to doskonały wybór do zabezpieczenia karoserii samochodu.

Opti Coat Pro Plus- Opti-Coat nie jest woskiem ochronnym, sealantem ani nano powłoką, która zostaje usunięta zaraz przy pierwszym umyciu samochodu lub zniknie z biegiem czasu. Opti-Coat trwale wiąże się z lakierem, chroniąc go na zawsze i bez problemu odwarstwiania się od lakieru.

Jedna warstwa powłoki Opti-Coat mierzy ok. 2 mikrony grubości. W zestawienia do innych produktów, Opti-Coat jest x100 grubszy! Dla porównania, zmierzona grubość powłoki woskowej mierzy zaledwie 0,02 mikrona!

Opti Gloss Coat- najnowszą generacją, semipermanentnej powłoki produkcji Optimum Polymer Technologies, która daje wspaniały efekt połysku i śliskości lakieru. OGC w celach ochronnych może być używany na lakier, koła, chromowane elementy, a nawet na elementy z plastiku! Szkło jest jedynym elementem, na który nakładanie OGC nie jest zalecane. Nasza powłoka ceramiczna jest odporna na detergenty, chemikalia i sprawia, że chroniona nią powierzchnia jest mniej podatna na zarysowania i przetarcia. OGC jest powłoką ekstremalnie hydrofobową, która perli wodą po umyciu samochodu, ułatwiając jej samoistne odprowadzenie z karoserii. Zaawansowana formuła OGC zapobiega również powstawaniu osadów z wody.

Kisho

powłoka ceramiczna Bydgoszcz - KishoSzklane powłoki ceramiczne marki Kisho, są produkowane od 1965 roku. Obecnie powłoki ceramiczne marki Kisho są aplikowane przez studia detailingowe w 56 krajach. Te szklane powłoki ceramiczne nadają niesamowitą szklistość lakierowi, błysk a nawet efekt 3D. Oprócz tego dają bardzo dobrą hydrofobowość karoserii.

Powłoka Kisho Si-701 Powłoka 3 letnia Od 1500 zł

Powłoka ceramiczna Kisho Si-911 5 latenia (nakładana na mokro) 2500 zł

Multicoating – coraz częściej używana metoda przy powłokach ceramicznych Kisho Si-701 + Si-911 5 lat- daje lakieru efekt 3D OD 3500 zł

Do każdej powłoki po 12 h jest nakładany Top 24 Plus, który chroni powłokę ceramiczną, aby mogła ona spokojnie związać się z lakierem. Top 24 plus zawiera unikatową technologie polimerów, która zapewnia ochronę lakieru nawet do 6 miesięcy.

Przykładowe realizacje – powłoka ceramiczna