Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru Bydgoszcz

Zadbaj o lakier swojego auta

Niewątpliwą częścią car detailingu jest korekta lakieru. Oznacza to polerowanie wierzchniej warstwy lakieru bezbarwnego, na którym często znajdują się drobne zarysowania po np. szczotkach na myjniach, bądź drobnych otarć kamieni z drogi itp.. Polerowanie lakieru jest bardzo czasochłonnym zajęciem, wymaga dokładności, przede wszystkim wykwalifikowanego personelu. Fabryka Blasku 99 posiada personel przeszkolony w polerowaniu lakieru, dzięki odbytym wielokrotnie szkoleniami w firmie Opti-coat. Korekta lakieru jest robiona za pomocą amerykańskiego systemu Optimum Polymer Technologies. Na pierwszych oględzinach samochodu, rozpoznajemy potrzeby klienta, jaki efekt chce mieć uzyskany. Czy chodzi o pełną korektę, bądź jednoetapową korektę lakieru (One step).

Zapewniamy fachowe doradztwo i doświadczenie zdobyte na licznych szkoleniach oraz w codziennej pracy przy polerowaniu lakieru.

korakta lakieru Bydgoszcz

Nie zawsze pełna korekta lakieru jest najlepszym wyborem dla samochodu. Musimy mieć na uwadze, że podczas polerowania „zrywamy” wierzchnią cześć lakieru bezbarwnego, wraz z jego ochroną przed słońcem (Inhibitory UV-chroni lakier przed wyblaknięciem). Często polerowanie lakieru metodą One step, może dać bardzo dobre efekty wizualne. Przy polerowaniu lakieru ważna jest też twardość samego lakieru. Często bywa tak, że samochody z miękkim lakierem przechodząc jednoetapową korektę lakieru, wyglądają jak samochody po pełnej korekcie lakieru.